Znajdujesz się:   

Mapa Ulubione
Mapa Mapa strony
LAMBDA

Firma

Istniejąca na rynku polskim od 1990 roku firma Lambda zajmuje się importem i dystrybucją materiałów dla reklamy i poligrafii. Do niedawna działająca pod nazwą PHP Lambda Sp. z o.o., dnia 30 grudnia 2008 roku została przekształcona w spółkę komandytową i działa obecnie pod firmą Grupa Lambda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dystrybucja spółka komandytowa.
Firma od początku swojej działalności jest czołowym dystrybutorem wysokiej jakości folii i papierów samoprzylepnych niemieckiego producenta- firmy Orafol Europe GmbH z Oranienburga i niekwestionowanym liderem w sprzedaży folii samoprzylepnych ORACAL w Polsce. W swojej ofercie Lambda posiada ponadto media do wydruków wielkoformtowych, banery, siatki, folie odblaskowe, magnetyczne, systemy wystawiennicze oraz akcesoria uzupełniające dla firm reklamowych.
Od kwietnia 2008 roku Lambda zajmuje się również dystrybucją maszyn do wielkoformatowych wydruków, w tym maszyn drukujących w technologii UV, ploterów solwentowych, laminatorów i trymerów.
Firma zatrudnia około 60 pracowników. Siedziba  mieści się w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 419. Działalność spółki wspiera sieć oddziałów znajdujących się w największych miastach Polski tj. Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie i Poznaniu. Najmłodszym oddziałem, jest otwarte w 2008 roku Industrial Inkjet Solution Center w Poznaniu (IISC) - centrum stałej prezentacji maszyn i urządzeń do druku wielkoformatowego oraz szkoleń z zakresu aplikacji grafiki na pojazdach.

Grupa Lambda sp. z o.o. Dystrybucja sp. k.
60-004 Poznań, ul. Głogowska 419
NIP: 779-21-09-525, REGON: 639737504,

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000318601


Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ